Extraligové tabulky 2014/2015
Název týmu | Zápasů | Výher | Výher v prodloužení | Proher v prodloužení | Proher | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|
Masters of Darkness |
6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 17 |
Masters of Light | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 15 |
Legion of Doom | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 10 |
Lamky | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 9 |
Kruh Světla | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 9 |
Paliči z Mexika | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Divocí | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Our Generation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Název týmu | Zápasů | Výher | Výher v prodloužení | Proher v prodloužení | Proher | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|
Renegades of Darkness | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 18 |
Pretoriáni Temnot | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 14 |
DeviLs | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 |
KINGS OF BATTLES | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 8 |
Královská legie | 6 | 1 | 1 | 0 | 4 | 5 |
Green Hobbitt | 6 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 |
Äuleho děti | 6 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 |
Orleán | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I.divize
Kruh Světla:
1. Kapitán - Decado (Zavulon)
2. Zástupce kapitána - Lomir (Lomir5)
3. Almir (Eyck z Denesle, Ainur)
4. Epiq (Epiqman, Apple, Locker)
5. Azazel (Azazel01, Azazel02)
6. BloodTears (BloodTears, BloodTears III.)
7. Spiritmonger (SpiritmongeR)
8. Hejtman (hejtman)
9. Forult
Divocí:
1. Kapitán - Divoch (Divoch3Ba1, Divoch16O, Divoch17O)
2. Zástupce kapitána - SAX - (SAX II,SAX IV ,SAX V, Koper)
3. Ezio Auditore (Ezio Auditore, Ezio_Auditore, Ezio.Auditore, Ezio_Auditore_);
4. Harald III. - (Nekrobillyboy)
5. Pat - (Patrick VI., H. M. Patrick VI. )
6. PoLo - (PoLo)
7. Anatomie - (Anatomie1, Anatomie2)
8. Dorian - (Dorian, Detox)
9. starojda - (starojda, Soeren)
10. Pretorian - (Pretorian, Born)
11. Davelius - (Davelius, Davelius I)
Our Generation
1. Kapitán - Lord Dante (Lord Ruprecht)
2. Cade Skywalker
3. Blahoooo (blaho)
4. Redisman (Redisman II.)
5. Termitodlak I. (Termitodlak II.; Termitodlak III.; Termitodlak IV.)
6. zástupce kapitána - Cursed (glancy)
7. Devil123
8. Mullisak
9. Bilionar (Bilionar II)
Legion of Doom
1. Kapitán - lamas (-Pedro-)
2. zástupce kapitána - Orbrin (Delarius; Lothias)
3. valki (Valki)
4. Walter
5. Legi (newbie)
6. Dolek (Dolek2)
7. vakuu.m.2 (Villain)
8. Lorion (LorionII)
Paliči z Mexika:
1. Kapitán - TresMontes (TresMontes, TresMontes II., TresMontes V.)
2. Formi (Formi, Formi I., Formi II., Formi III., Formi IV.)
3. OH JA (OH JA, oh ja boy, oh ja lamka, OH ja Poserka)
4. Nightmy (Nightmy, Stager, prezdivka, Stager2.0)
5. murar (murar, d0n0b)
6. Vibor (Vibor, Vitali)
7. Unreal (Niznik, 3bit)
8. Ozbrojenci
9.Mexik (Mex, Mexn, Mex III.) (připsáno 20.1.)
10. Sebascn (připsáno 20.1.)
Masters of Light
1. Kapitán - Mluvčí (Torg2; Torg3; Konteg, Jaime Lannister)
2. Zástupce kapitána - Malá Mořská Víla (Tqtuan2, Bajaja, Tuan
3. Azzu (Tru)
4. Klikoroh (Klikoroh Bily; Klikoroh_IV; Klikoroh_II)
5. sedgar
6. Mazlík (Keithi, Keithi II.; Keithi III.)
7. střední mořská víla (Powi, Powa, powicek)
8. Daniopolis II. (Daniopolis III.)
Masters of Darkness
1. Kapitán - Master Dark Mila (Master Dark Mila X, Master Dark Mila IX)
2. Zástupce kapitána - n0rd (Eldsjäl, Ashkael)
3. Tith-Onaka (Alzheimer, Saarig)
4. sayka (Mrtvolka)
5. Macek (Maciček II., Temné mňau-hovado)
6. Geryon (Perch)
7. cicimbrus (shadow of cicimbrus)
8. Bóža (dark_angel_I,dark_angel_III, bóža II)
9. Prince of darkness (Satan, Sower of death)
Lamky
1. Kapitán - Gurt - (Gurt II, Gurt III, Gurtík)
2. Zástupce kapitána - armed (armak, armax, arman, armahagon)
3. Slunik (Slunik2, Slunik3, Slunik4)
4. chesstik (chesstik2, chesstik3, chesstik4)
5. BlackT (BlackTnLemon, IceT)
6. Nightshade (White Walker, Melisandre)
7. Ruby (Los Bananos, SPS, .SPS.)
8. Vendolar (Vend)
______________________________________________________
II. divize
KINGS OF BATTLES
1. Kapitán - Head Coach I. (Head Coach II., Head Coach III.)
2. newmike (newmikeII, newmikeIII)
3. Tex (Tex II., TeXaS)
4. Gedzzitka (Gedzzitka IV, Gedzzitka II)
5. Glorfindel (Glorfindel2)
6. .:Bobmaster:.
7. mil_o
8. Nefrilach (Nederich, Fairichs)
Orleán
1. Kapitán - Đarion (D4rion)
2. Zástupce kapitána - blaster15.
3. Bassilus
4. Sinco
5. Buntokapi (Buntokapi II.)
6. Pelonek3
7. Drobecek (Drobecek II.)
8. Bezvliv
9. Hrothar (Ódin, Ragnar Lodbrok, Tzeentch)
Renegades of Darkness
1. Kapitán - KrKavec (KrKavec I., KrKavec II.)
2. Zástupce kapitána - Cale
3. Raj - (Helmut von Sajrajt, Shadoath)
4. Desperado - (Desperado II.)
5. Lord of the Sith - (Master of the Sith)
6. Horst Temný - (Horst z Mordoru)
7. Tripes - (The Tripes, Tripes The Hater)
8. _13_ - (*13*, °13°)
9. Kergon - (Arlen Stínovrah)
Green Hobbitt
1. Kapitán - Nytron (mytos, Green Hobbitt)
2. Zástupce kapitána - Daverik (Jumpdafuckup, Daver)
3. sawerus (sawerus69, sawerus2in1)
4. PinHead (PinHead II., PinHead III.)
5. Taša-tunga (Tasa-tunga)
6. Jabu Jabu (Corwin, Valgrind)
7. Monk.cz (Mnich.cz, Mnichcz)
PRETORIÁNI TEMNOT
1. Kapitán - ffv vy (Ja Nefiim)
2. Zástupce kapitána - Bludný Elektron (Jehuda ben Becalel)
3. Bublín Milostivý (Bublín Dobrotivý)
4. Marhault Elsdragon (Drake88)
5. Glaivas (Sandor Clegane)
6. Pacely
7. Bagrr (Bagrik)
8. Lumen
9. Gil-Estel (Pagan Witch; In the name of Freya)
10. Ďáblíček (Devil123)
Královská legie
1. Kapitán - Jean (Jean III., Jean VII.)
2. Zástupce kapitána - Harald (Harold II)
3. kacenka (Niunka, kacenka2)
4. Hodný (Hodný II, HodnýIII)
5. DiFrancesco Gallardo (Gellert Grindelwald)
6. Deo
7. Armion
8. Absolutelama (Absolute, Absolutelame)
Äuleho děti
1. Kapitán - Thórin (Thórin II.)
2. Zástupce kapitána: Firne (Laxik)
3. Mauro
4. Thráin II.
5. Durin Nesmrtelný (Mojmír I.)
6. A.J.Crowley (Heinz Guderian)
7. Dragdu (Gurthang)
8. Knihovník (71hodinový Ahmed)
9. Larkin (Nigro) - připsán 16.9.2014
DeviLs
1. Kapitán - ArA_666 (ArA_666_)
2. Theros (Theros Pokušitel)
3. Lord Krolis
4. Ufin (eu4ia)
5. DragonSpar (Sfinx)
6. vlastr
7. Šamil Basajev (Šamil jr.)
8. Djerun (Killerbean III.)