Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klanová liga

 

KLANOVÁ EXTRALIGA DE

 

Formát Klanové extraligy 2015/2016:

 

- Budou se hrát dvě divize.

- Právo na účast v první divizi mají klany, které minulý rok nesestoupily a první dva týmy z druhé divize.

- Do druhé divize se mohou hlásit týmy, které nechtějí nastoupit v první divizi nebo kterýkoliv jiný tým, který se složí.

- Pokud bude v jedné divizi méně než šest týmu, bude hrát každý s každým dvě utkání.

- Hraje se na malé mapě (4 oblasti) stylem 5 vs. 5 hráčů.

- Rozpis zápasů bude náhodně rozlosován včetně turnajových lig, kde se bude účastnit.


 

 Základní údaje:

- Začátek turnaje je plánován na 4.10.2015.

- Registrace týmů jsou možné do 27.9.2015, posílejte je na nick Forult spolu se soupiskou a preferencí divize.

- Pořadatelé jsou Curse a Forult.

- Hlavní sponzor: Lord Pletron.


 

Pravidla turnaje:

1) Klan je povinen uhradit 2 DEky kauci za každého hráče na soupisce, tento poplatek bude vrácen veliteli sestavy, pokud tým nastoupí ke všem kolům extraligy. Minimální počet hráčů na soupisce je 5. Hráče lze průběžně připisovat. Počet hráčů na soupisce není omezen. Ze soupisky nelze škrtat. Propadlé DEKy budou odvedeny hlavnímu sponzorovi.

2) V turnaji smí nastoupit pouze zaregistrovaní hráči. Tolerovány jsou všechny nicky, které má hráč spárované ve svém klanu.

3) Hráč může být uveden na soupisce pouze jednoho týmu nezávisle na divizi.

4) Každý tým si musí vybrat kapitána a zástupce kapitána, kteří jako jediní mají právo za klan účastnící se turnaje jednat (doplňování hráčů na soupisku, řešení sporů apod). Kapitán může být na žádost týmu v průběhu turnaje vyměněn, pokud se na tom shodne více než polovina týmu.

5) Každý klan může v jedné divizi nominovat pouze 1 soupisku.

6) Hraje se v ligách se 4 sektory na dobytí Země Darkelfa. Body jsou rozdělovány následovně. Pokud aliance vyhraje do 15. dne, získává 3 body. Pokud dojde k dobytí země DE do 17. dne, vítězná aliance získá 2,7 bodu, prohravší pak 0,3 bodu. Pokud dojde k dobytí země DE do 19. dne, vítězná aliance získá 2,4 bodu, prohravší pak 0,6 bodu. Pokud nedojde do 19. dne k výhře jednoho z týmů, zápas jde do prodloužení. Pokud nedojde k rozhodnutí do 23. dne, rozhoduje o vítězi a zisku 2 bodů počet zemí aliance (vyhrává ta s vyšším počtem, pokud jich budou mít obě aliance stejně, vyhrává aliance s vyšší celkovou silou).

7) Služby v lize jsou nastaveny stejně jako v první lize = povolena je portálová brána, hrdinové, rytíř a pomoc mága, naopak zakázány jsou služby ovlivňující hru - zlatý prut, měšec zlata apod.

8) Vstup do ligy je za železný klíč, DEKy za země se vrací

9) Liga se hraje formátem 5 vs. 5, přičemž do konce 2. herního dne musí každý klan založit alianci

10) Pokud se velitelé klanu dohodnou, je možné pro konkrétní klání modifikovat pravidla tak, aby jim vyhovovaly, pokud budou v duchu fair play a v souladu s kodexem (hra bez hrdinů apod.). Pokud se klany, vzájemně dohodnou, je možnost si zápas i předehrát. Podobné změny musí schválit oba pořadatelé.

11) Hráč smí do turnaje nastoupit pouze pod svým nickem. Odehry za jiného hráče jsou tolerovány a dodržujte fair play.

12) Pokud dojde ke kontumaci zápasu, je zápas považován jako kdyby skončil 10.den

13) Vzhledem k možnosti zásadně ovlivnit regulérnost souboje je zakázáno použití opětovné registrace. Stejný případ je i použití jiného / dalšího nicku stejného hráče při odlogu již zaregistrovaného nicku. V případě, že se zjistí její použití nebo zalogování dalšího nicku, bude hráč se ligy smazán. Explicitní případ, pokud by např. sayka odlogoval 0. den svůj nick a místo toho se pak rozhodl lognout s Mrtvolkou, byl by ze souboje pro toto kolo smazán.

14) V případě odstoupení týmu jsou všechny zápasy s tímto klanem anulovány.


 

Vítězství:

- Vítězem se stává klan, který po skončení ligy získá nejvíce bodů.

- Pokud dojde k rovnosti bodů, postupuje se podle následujících pravidel:  

a) Vzájemný zápas, minitabulka při 3 a více klanech.

b) Menší celkový součet dnů zavření (přičemž nejlepší a nejhorší výsledek každého z klanů se maže).

c) Vzájemný souboj zainteresovaných klanů.

d) Pokud dojde při rovnosti bodů na minitabulku 3 a více týmů, rozhoduje počet výher v základní části, případně v prodloužení.


 

Sankce:

- V případě nenalogování týmu klan kontumačně prohrává kolo, druhý klan pak vítězí 10. den.

 - V případě nalogování menšího počtu hráčů z klanu nese odpovědnost za nenalogování klan a musí hrát s tímto menším počtem hráčů. V případě zájmu obou velitelů, je možné zápas opakovat.

Pokud do ligy naloguje více hráčů z jednoho klanu, klan kontumačně prohrává, druhý klan pak vítězí 10. den.

Pokud do ligy naloguje hráč, který není napsán na soupisce ani jednoho týmu, bude automaticky smazán bez náhrady.

- Pokud se prokáže, že se nějaký hráč zaloguje za nicky v obou aliancích proti sobě hrajících, bude odmazán z ligy a diskvalifikován z turnaje. Pořadatel takové podezření vždy rád prošetří.

- Pokud klan nenaloguje k zápasu dostává varování.

- Pokud klan nenaloguje během ročníku ke 2 zápasům je vyřazen a všechny jeho výsledky se nezapočítávají. Klan má možnost se do klanové ligy vrátit v rámci nového ročníku, začíná ale v nejnižší soutěži. Žádný další klan ho pak nenahrazuje. Klan je počítán jako jeden ze sestupujících v případě 1. Divize.

- Sankce jsou koncipovány tak, aby chránily poškozený tým a penalizovali hříšníka. Pakliže se však týmy mezi sebou dohodnou jinak, tak se budeme snažit vyjít vstříc i takové domluvě.


Odměny v 1.divizi:

1. místo - 1 červený drak pro vítězný tým nebo 5x 30 000 XP na libovolného hrdinu hráče zapsaného na soupisce (nelze sčítat). 5x artefakt ze setu DE/KS nebo 2x unikátní artefakt dle vlastního výběru (mimo komentátorských).

2. místo - 1 modrý drak pro vítězný tým nebo 5x 15 000 XP na libovolného hrdinu hráče zapsaného na soupisce (nelze sčítat). 5x artefakt ze setu nekro/mág nebo 1x unikátní artefakt dle vlastního výběru (mimo komentátorských).

3. místo - 5x 10 000 XP na libovolného hrdinu hráče zapsaného na soupisce (nelze sčítat). 5x artefakt ze setu elf/rytíř/trpaslík.

4. místo - 5x artefakt ze setu elf/rytíř/trpaslík.

Vítěz každého jednotlivého zápasu získá pro tým 1 artefakt ze setu elf/rytíř/trpaslík, artefakty budou odeslány budou po skončení extraligy.

 

 Odměny v 2.divizi:

1. místo - 5x 10 000 XP na libovolného hrdinu hráče zapsaného na soupisce (nelze sčítat). 5x artefakt ze setu nekro/mág.

2. místo - 5x 5 000 XP na libovolného hrdinu hráče zapsaného na soupisce (nelze sčítat). 5x artefakt ze setu elf/rytíř/trpaslík.

 

3. místo - 5x artefakt ze setu elf/rytíř/trpaslík.

Vítěz každého jednotlivého zápasu získá pro tým 1 artefakt ze setu elf/rytíř/trpaslík, artefakty budou odeslány budou po skončení extraligy.


 

Řešení sporů:

- V případě porušení pravidel turnaje jsou hlavní arbitry sporu organizátoři.

- Pokud se aliance mezi sebou dohodnou na dalších omezeních/ dohodách - dohoda o vracení hrdinů apod., situace je řízena kodexem a bude posuzována Radou Starších.

 

Ostatní informace:

Vzhledem k charakteru ligy nebude možné v této lize plnit trofeje.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Larryjar

(Larryjar, 25. 7. 2021 11:53)


excellent points altogether, you simply received a new reader. What would you recommend in regards to your submit that you made a few days ago? Any certain?

Inclusive Tidings Far this offering

(ivermectin for humans, 23. 7. 2021 5:54)

Global Low-down Here this outcome
https://ivermectinst.com ivermectin for sale

Добрый вечер

(AVILEZ3396, 21. 7. 2021 22:33)

Здравствуйте!

Признаки неисправности колдуна на ваз. При этом полукольца 2 должны войти в проточки на распределительных валах. Воспользоваться им можно из админ. Контролировать ванну расплава мешают искры при выборе электродов предпочтение отдают обмазке снижающей разбрызгивание горячего металла. Поэтому сейчас я лишь покажу на примере как это может быть представлено на схеме. В развитие этой темы полезный вебсайт по ссылке https://ledlampru.ru/ .
Опасность использования такого неисправного оружия при выстреле ствол может лопнуть. Система состоит из нескольких компонентов которые можно подобрать самостоятельно. Но если в параллельном или последовательном соединении конденсаторов еще есть хоть какая то логика то кому вообще нужно смешанное? Сборка деталей и узлов может осуществляться по разметке в простейших универсальных приспособлениях и в специальных стендах и кондукторах. Сообщать начальникам соответствующих служб об авариях и отказах в работе электросетей в целях принятия своевременных мер по ликвидации последствий.
Всем успехов!

https://vk.com/kupludom24

(BobbyHaf, 20. 7. 2021 19:25)

<a href=https://vk.com/kupludom24>Продам дом Красноярск

аккумуляторы автомобильные в минске

(Andreinyj, 19. 7. 2021 11:40)

Дренажные скважины в Минске — Бурение под Ключ
Скважина для дренажа нужна для того, чтобы избавиться от лишней воды и влаги. Дренажные скважины в Минске используются на протяжении многих лет для дренирования водного потока и осушения земельных участков в случае, если наблюдается излишнее скопление подземных или поверхностных вод.Где применяется дренажное бурение
Такие установки обычно размещают во время планирования коттеджного строительства, проектировании многоэтажных домов, складов, промышленных предприятий и на индивидуальном участке, когда есть угроза размыва фундамента.Кроме того бурение скважин для дренажа в Минске производят в таких случаях:
Регулярное подтопление подвалов домов
Дождевые лужи не осушаются естественным путем на протяжении 7 дней
Деревья и кусты гибнут от повышенного содержания влаги в почве
Чтобы гарантировано избавиться от проблемы, стоит воспользоваться услугами профессионалов, заказав технологическое бурение скважин в Минске в «БурАвтоГрупп». В итоге, это окажется более выгодным, нежели пользоваться конструкциями сомнительного самодельного устройства, а затем решать, как восстановить трещину на стенах и другие возможные повреждения.Методы бурения скважины для дренажа
Средняя глубина скважины дренажного назначения составляет от 4 до 10 метров(до песчано гравийных отложений). При обращении к специалистам, цифра определяется на этапе разработки – составляется грунтовая карта, где намечаются необходимые точки дренажа.Для бурения скважины наша компания использует исключительно роторный способ.Особенности бурения дренажной скважины Обустройство скважины для дренажа в Минской области, как и любом другом городе, предполагает соблюдение таких условий:
Бурение должно пройти вглубьнастолько, чтобы пройти водоупорный грунтовый пласт
Важно остановить работу буровой остановки вовремя, чтобы не дойти до водоносного слоя
Обустройство дренажа
После того как были намечены точки дренажа, стоит определиться с объемом материала. Вам понадобится:
Керамзит или щебень, который будет помещен в выбуренную скважину
Обсадные трубы, выполненные из пластика, также можно использовать трубы из асбеста.
Важно использовать для обустройства качественные материалы, а еще лучше доверить это дело лучшей в обустройстве дренажных скважин в Минске компании «БурАвтоГрупп». Это важно для того, чтобы предотвратить заливание, а также снизить к нулю риски заваливания конструкции.В зависимости от объема планируемой скважины и сложности грунта, все работы по разработке, бурению и обустройству дренажной скважины занимают, в среднем, около 2 дней.

Hi people

(WARSHAUER688, 14. 7. 2021 8:15)

What do you think about this link? https://frequency-drive.ru/
I think it is best!!!

https://vk.com/kupludom24

(BobbyHaf, 11. 7. 2021 16:04)

<a href=https://vk.com/kupludom24>Продам дом Красноярск

FrankMeK

(FrankMeK, 11. 7. 2021 12:15)


Excellent post! We will be linking to this great content on our website. Keep up the good writing.

https://vk.com/kupludom24

(BobbyHaf, 10. 7. 2021 0:22)

<a href=https://vk.com/kupludom24>Продам дом Красноярск

nihilist hoikkala krizenec checklist jestgqlkc

(Henished, 9. 7. 2021 22:11)

https://qps.ru/YHzug https://cutt.us/GWYve https://cutt.us/qilTD https://clck.ru/VvKGq - https://qps.ru/gjbIG https://cutt.us/fQALO https://clck.ru/VwrSo https://gee.su/BNgOb https://gee.su/HCkwZ https://clck.ru/Vva6Y - https://qps.ru/EzTXK https://gee.su/vu7as https://clck.ru/VvYXF https://gee.su/iR3rF https://qps.ru/Fs7On https://gee.su/OAKTZ - https://cutt.us/hJsqq https://cutt.us/FBnxZ https://gee.su/hQcLj https://clck.ru/VvgWthttps://cutt.us/ZSvWD https://gee.su/6EzNK https://qps.ru/UQM7G https://qps.ru/yIOzW - https://qps.ru/TyUwk https://clck.ru/Vw96Q https://qps.ru/Z6zDi https://qps.ru/BOkjo https://qps.ru/JwnQ5 https://cutt.us/OyaDe - https://cutt.us/UEJgV https://clck.ru/VvMJm https://clck.ru/Vx9Jq https://cutt.us/gvcFg https://clck.ru/VvbuQ https://cutt.us/GZDMN - https://qps.ru/3WsCU https://clck.ru/Vvopm https://qps.ru/NFX5Z https://cutt.us/fwijs

It agree, this excellent idea is necessary just by the way

(Scottywerce, 9. 7. 2021 22:09)

I am assured, that you have misled.

I think, that you commit an error. Let's discuss it.

(KevinDofah, 9. 7. 2021 22:09)

I regret, that I can not participate in discussion now. It is not enough information. But with pleasure I will watch this theme.

Как отправить пользователю личное сообщение?

(LerraImito, 9. 7. 2021 16:04)

Привет! Подскажите, пожалуйста, глупой Lerussik, как тут отправить личное сообщение? Очень надо! Спасибо
Hi! Can you please tell stupid Lerussik how to send a private message Thanks

Major

(Kennethscorp, 9. 7. 2021 15:40)

This is a unique place for fashionable women's clothing and accessories.
We offer our clients women's clothing, jewelry, cosmetics and health products, shoes, bags and much more.
https://fas.st/Ujfha

types of cbd products

(Robertneutt, 9. 7. 2021 12:07)

Bulbous trichomes – these are the smallest and are challenging to see with the naked eye. Capitate-sessile trichomes – these are slightly larger and cover the cannabis plant profusely. Capitate-stalked trichomes – the largest and most potent type of trichome. These are the types of trichomes that emerge during flowering and produce the most cannabis compounds. They can be easily identified as they have a long stalk and are clearly visible to the naked eye. https://chopot.org/top-shelf-cbd-flower/ Especially for them, a convenient, modern and economical form of compact insulated housing in the form of capsule beds has been developed. Pictures and Examples of Colorful Strains. https://chopot.org/cbd-for-glaucoma/ Business Features. Some critics of medical marijuana point to the fact that typical marijuana contains up to 28 percent THC, which can result in psychological disorientation, nervousness, paranoia, lethargy and other mental issues. <>] Fortunately, hemp-derived CBD in Michigan doesn’t get you high but provides real relief from a host of medical symptoms. CBD oil is used to relieve the symptoms of HIV/AIDS, cancer, loss of appetite, stress, anxiety, heart disease, digestive problems, arthritis, joint pain, chronic inflammation, skin disorders, epilepsy and many other medical disorders. But as far as your skin is concerned, they're essentially no different from adding a splash of bath oil or salt into the water. "Bath bombs can add oils to a bath, and the oils are moisturizing," says Amy Wechsler, a dermatologist in New York City. "On the other hand, some of the ingredients can be irritating, especially the fragrances and dyes." Not to mention picking glitter out of places that should never sparkle. https://chopot.org/cbd-oil-in-kansas-city/

I do not trust you

(CarlosAroms, 9. 7. 2021 6:39)

I apologise, but, in my opinion, you are mistaken. I can defend the position. Write to me in PM, we will discuss.

The message is removed

(Darnellhob, 9. 7. 2021 6:37)

Yes, it is the intelligible answer

louiswenior tampadating causation faceviolates mengerang

(Henished, 9. 7. 2021 4:08)

https://gee.su/OSYhl https://cutt.us/ScXGz https://qps.ru/trXLh https://clck.ru/VvSsf - https://clck.ru/VvL2i https://qps.ru/1OAHc https://clck.ru/VxCJ4 https://qps.ru/EvxuP https://cutt.us/EsPJY https://clck.ru/Vvrdf - https://cutt.us/MjXFO https://qps.ru/10n9I https://clck.ru/VvtQE https://clck.ru/VvJA6 https://gee.su/Kh74z https://gee.su/AJMO4 - https://cutt.us/RSaxx https://gee.su/fu7QR https://clck.ru/Vw6X4 https://clck.ru/VvMLbhttps://qps.ru/CvoUi https://gee.su/iO9bp https://gee.su/3shDY https://cutt.us/JtLqn - https://clck.ru/VvLPu https://cutt.us/NedEB https://gee.su/uhaoD https://cutt.us/WtkMW https://clck.ru/VvGDB https://cutt.us/hoSES - https://qps.ru/uKnEb https://qps.ru/Vuv9A https://clck.ru/Vvgus https://clck.ru/Vw23a https://qps.ru/tjbxF https://qps.ru/zhV8y - https://clck.ru/VvNVK https://gee.su/36ulP https://cutt.us/qwnMv https://gee.su/huVDR

rubbery historicidad dindices miseria formalisee

(Henished, 8. 7. 2021 10:07)

https://gee.su/KDM4V https://qps.ru/F6ame https://cutt.us/SAXEa https://clck.ru/VxB3k - https://gee.su/GKWsi https://qps.ru/LtzAE https://clck.ru/VwP5B https://qps.ru/WL0Zh https://cutt.us/XZmfF https://gee.su/2UgwJ - https://clck.ru/VvrNn https://clck.ru/VvLRF https://gee.su/h7xen https://cutt.us/WRRAq https://clck.ru/Vx75G https://cutt.us/nXWDy - https://cutt.us/GWycA https://cutt.us/LmTjP https://qps.ru/YEbsJ https://gee.su/HCEKvhttps://qps.ru/dnuD7 https://cutt.us/oKWrN https://qps.ru/A2qWL https://qps.ru/6RAVT - https://gee.su/g4WUE https://cutt.us/KuEKG https://clck.ru/Vvkyh https://gee.su/eonFh https://gee.su/82PWV https://cutt.us/DqmuK - https://clck.ru/VwTHK https://cutt.us/pGDLQ https://gee.su/GrB9M https://gee.su/Z5seH https://gee.su/VJg0r https://gee.su/2Knrx - https://clck.ru/Vvsch https://cutt.us/tFcqM https://gee.su/Y1siV https://clck.ru/Vw78E

antremana overtale decante sofort secuencia

(Henished, 8. 7. 2021 1:08)

https://gee.su/Yv4De https://clck.ru/VvJez https://qps.ru/buk5H https://qps.ru/soyim - https://gee.su/cTA7G https://cutt.us/BNIRZ https://cutt.us/PTFaF https://clck.ru/VvGYr https://gee.su/MdmP2 https://clck.ru/VvvcY - https://cutt.us/MDVeP https://gee.su/KyQRj https://clck.ru/VvSLi https://cutt.us/xvUEs https://qps.ru/JbPvh https://qps.ru/0o35p - https://cutt.us/gOcvx https://gee.su/YUyBl https://qps.ru/OVJoF https://clck.ru/VwrGjhttps://cutt.us/nvVWU https://qps.ru/Wn3lO https://clck.ru/VvyxT https://gee.su/tnBTb - https://clck.ru/VvFkf https://clck.ru/VwqCU https://clck.ru/VwUaP https://gee.su/IVYs4 https://qps.ru/zBkdR https://cutt.us/guQEd - https://qps.ru/B7D3c https://cutt.us/vRKCo https://cutt.us/BVUqK https://qps.ru/RvumU https://clck.ru/Vx5pH https://qps.ru/xosz1 - https://cutt.us/xDtua https://cutt.us/oQgLV https://qps.ru/46kf0 https://clck.ru/VvWtL


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32

následující » 

 


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 127890
Měsíc: 2534
Den: 73